KANLICASPOR TESİSLERİ BİR İLKE SAHNE OLDU

Kanlıca Spor Kulübünün Tekke Mevkinde bulunan Tesisleri uzun yılların ardından yeniden hizmete gireceği günü resmi olarak beklerken, tesis içinde yer alan Çok Amaçlı Spor Sahasında bir ilk yaşandı ve Beykoz Belediyespor ile Kanlıcaspor Hentbol Takımları ortaklaşa yaptıkları antrenman ve ardından maç ile siftahı da yapmış oldu.

Akşam üzeri çok amaçlı sahaya gelen her iki kulüp sporcuları Antrenörleri Salim SeferYönetiminde ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanlarında daha sonra topla çalışma bölümlerini yaşarken, son bölümde ise iki takım halinde bir antrenman müsabakası yaşadılar.

Kanlıca Spor Kulübü Başkanı ve Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi Sorumlusu olan Ali Esat YaşarKanlıcaspor ile Beykoz Belediyespor Kulüplerinin güzel bir proje kapsamında bir araya geldiklerinin altını çizerken, ” Ekim ayında futbol sahamızda çıktığımız ilk antrenmanın ardından, bu kez suni çim sahanın yanında bulunan Çok Amaçlı Sahada ilk kez antrenmana çıkıldı. Sporcularımızın heyecanları görülmeye değerdi. Burası için müthiş bir mücadele verildi, ancak işte bu antrenmanı izlemek her şeye deydi. Buradan değişik branşlarda birçok yetenekli isim çıkacak ve Türk Sporuna hizmet edecek. Çok amaçlı sahamız kapsamında Basketbol, Voleybol, Hentbol ve Tenis Alanları resmi ölçülere göre çizildi. Özellikle İlkbahar-Yaz dönemlerinde müthiş bir ilginin olmasını bekliyoruz. “ diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Hentbol Altyapı Takımlar Antrenörü Salim Sefer ise Beykoz İlçesinde Hentbol Sporunun Okullar ile girilen işbirliği neticesinde büyük bir ivme kazandığını söylerken, “ Başkanımız Tesislerin hazır hale geldiğini söyleyince takım olarak burada bir antrenman yapma kararı alındı. Akşam üzeri başladığımız antrenman yeterli ışıklandırma da olunca çok zevkli ve heyecanlı geçti. Emeği geçenleri kutluyorum, hayırlı-uğurlu olsun dileklerimi iletiyorum ” şeklinde konuştu.