BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOL’DAN MİLLİ TAKIMA 4 OYUNCU VAR

A Milli erkek hentbol takımımızın Akdeniz Oyunları için aday kadrosu belli oldu. 21 Haziran – 02 Temmuz 2018 tarihlerinde İspanya‘da düzenlenecek olan Akdeniz Oyunlarına katılacak olan A Milli erkek hentbol takımımız İstanbul’da kamp çalışmaları yapacak.

28 Mayıs Pazartesi günü İstanbul’da toplanacak Millilerimiz, 6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında İtalya’nın Chieti kentinde hazırlık turnuvasına katılacak. Milli Takıma Hentbol Süper Ligindeki Temsilcimiz olan Beykoz Belediyespor Takımından 4 isim de davet edildi.

Orta Oyun Kurucu Pozisyonunda görev yapan Ozan Erdoğan ve Yakup Yaşar Simsar, Pivot Mevkinde görev yapan Çağlayan Öztürk ve Sol Kanat Oyuncusu olan ve sezon sonunda Beykoz Belediyspor’a veda eden  ( Eskişehir Selka SK ile anlaştı ) Alp Eren Pektaş Beykoz Belediyespor’un gururu oldular.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılarından olan Salim Öztürk, oyuncularına gelen Milli Davet ile bir kez daha gurur yaşadıklarını söylerken, ” Beykoz Belediyespor olarak 4 sezondur Türk Hentboluna katkı sunma gayretindeyiz. Tabii ki her Milli Maç Döneminde oyuncularımıza gelen Milli Takım Daveti bize mutluluk vermekte. Başta oyuncularımız olmak üzere Milli Takımımıza Akdeniz Oyunlarında başarılar diliyoruz ” diye konuştu.