Türkiye  Hentbol Süper Ligi temsilcilerinden olan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının bu sezon kadrosuna dahil ettiği Brezilyalı Sporcusu David Cleriston’dan ilçeye övgü dolu cümleler geldi.

Yetenekli oyuncu Boğaziçi kıyısındaki ilçenin tahminlerinden de öte güzel olduğunu söylerken, ” İstanbul’un Dünyanın en ilginç kentlerinden biri olduğunu biliyordum. Beykoz ismini ilk kez duyduğumda merak edip inceledim. İstanbul Merkezi yerlerin uzak bir konumda olmasına karşın oldukça skin ve güzel bir yer buldum. ” diye konuştu.

” Bu güne değin Türkiye’ye birçok Brezilyalı sporcu gelse de hemen hepsi futbol branşından idi. Beykoz Belediyespor Takımında çok yetenekli oyuncular var. Ben bu sezon lige renk katacak takımlardan biri olabileceğimiz düşüncesindeyim. Maçların başlamasını heyecanla bekliyoruz. Son katıldığımız turnuvada takım olarak artı ve eksilerimiz de görülmüş oldu. Zamanla oturmuş bir kadro olacağımıza eminim ” diye konuşan David Clersiton Beykozlu Sporseverleri maçlarına beklediğini de sözlerine ekledi.