Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi Takımlarından Beykoz Belediyespor Brezilyalı Yıldızı Cleryston David ile gurur yaşamakta.

Bu sezon başında Beykoz Belediyespor Takımına transfer olan ve oynadığı başarılı oyun ile ligin en başarılı yabancı oyuncularının başında gelen David, Brezilya Hentbol Milli Takımına seçilirken takımının yapacağı maç için ülkesine gitti.

İlk yarı maçları sonrasında açıklanan en iyi 7’ye adını yazdırmasını bilen Cleryston David, Paşabahçe’de ikamet etmekte ve esnaf tarafından da sevilen bir sima olmuş durumda. Yeniden Milli Takıma çağrılmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden David giderayak ER-HA BEYKOZ’ayaptığı açıklamada, ” Beykoz’dan bir süre ayrı kalacağım. Burası ile ilgili arkadaşlarıma ne kadar güzel bir yer olduğuna ilişkin bilgilerimi aktaracağım. Beykoz’da çok güzel bir hava yakaladım, arkadaşlarım ile sanki uzun yıllardır aynı takımda birlikte oynuyorcasına bir samimi ortam yaşamaktayım. Lige verilen aranın ardından takımdaki yerimi alacağım günü de heyecanla bekleyeceğim ” diye konuştu.

Edit