İspanya’da gerçekleşecek olan Akdeniz Oyunlarında Hentbol Branşında Ülkemizi temsil edecek olan Hentbol A Milli Takımımızda Antrenmanlar Beykoz’da yaptıkları kamp ile devam ediyor.

Beykoz Belediyespor Takımından da isimlerin yer aldığı Hentbol Milli Takımı Kafilesi, Türkiye Hentbol Süper Lig Temsilcilerinden Beykoz Belediyespor Kulübü tarafından özel bir iftar programında konuk edildiler. Kavacık’da Otelde kamp yapan Hentbol A Milli Takımı, Rüzgarlıbahçe’de bulunan Bayramoğlu Döner adlı işletmede verilen iftar yemeğine tam kadro katıldı.

İftar Yemeğinde Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu’da hazır bulundu. Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Akdeniz Oyunları öncesinde Kamp için Beykoz ilçesini tercih eden Hentol A Milli Takımı için tüm imkanları seferber ettiklerini söylerken, ” Recep Şahin Köktürk Spor salonunda Antrenmanlarına devam eden Hentbol Milli Takım Kafilesini Mübarek Ramazan Ayında konuk ettik, güzel, nezih bir ortam vardı. Başta Hentbol Federasyonu Başkanımız Sayın Bilal Eyüboğlu olmak üzere tüm kafileye Akdeniz Oyunlarında başarılar diliyorum. Kadroda halen Beykoz Belediyespor Takımı Formasını giyen isimler ile birlikte önceki sezonlarda da takımımızda yer almış isimlerin de olması ayrıca bizlere gurur vermekte ” diye konuştu.

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu ise Beykoz Belediyespor’un Türk Hentboluna renk katan ekiplerden biri olduğunu belirtirken, ” Akdeniz oyunlarına Beykoz İlçesinde yaptığı kamp ile hazırlanan Milli Takımımıza göstermiş oldukları misafirperverlik nedeni ile Kulüp Başkanı Salim Öztürk nezdinde Beykoz Belediyespor ve Beykoz Belediyesine teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Güzel bir İftar programında bizleri konuk ettiler, sağ olsunlar var olsunlar ” diye konuştu.

İftar Programına gelen tüm konukları ile tek, tek tokalaşan Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Salim Öztürk, iftarın ardından da yine konuklarını tek, tek uğurladı.