BEYKOZ BELEDİYESPOR’DA BAŞKAN ÖZTÜRK, SPORCULARI İLE İLK TOPLANTIYI YAPTI

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginin İstanbul Temsilcilerinden olan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Teknik ve İdari Kadrosu ile sporcuları Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Salim Öztürk tarafından kabul edildi.

Beykoz Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşen buluşmada yeni sezona ilişkin beklentiler ve düşünceler de masaya yatırıldı. Yeşil-Mavili ekibin 2018-19 Sezonundaki Hedefi de belli olurken, sezon sonunda Süper Ligdeki ilk sezonlarındaki gibi Avrupa Kupalarına katılma beklentisi ön plana çıktı.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Salim Öztürk, takıma yeni dahil olan 3’ü yeni yabancı oyuncu olmak üzere 4 isme aralarına katılmalarından dolayı kutlayıp, Beykoz Belediyesporun ligdeki mücadelesine katkı sunacakları için başarılı bir sezon geçirmelerini diledi. 

Geçen sezonu iyi geçirmedikleri öz eleştirisinde bulunan Başkan Öztürk, ” Sezonu maalesef istediğimiz yerde tamamlayamadık. Yeni sezondan beklentilerimiz yüksek. İyi, sakatlıkların yaşanmayacağı bir sezon diliyorum. Hentbol Süper Liginde bilindiği üzere Beşiktaş Mogaz Takımının yıllardır süren bir şampiyonluk serisi var. Diğer iddialı takımlar ikincilik için mücadele etmekte gibi. Bizde bu gruba dahil bir takım olarak Avrupa Kupalarına kalacak bir sırlamada kendimize yer bulma düşüncesindeyiz. Şu anki takımların konumunu net olmamakla birlikte takip ettiğimiz kadarı ile hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum. Bizler Yönetim olarak bu süreçte sürekli sizlerin yanında olacağız. Önümüzdeki Mart Ayında Yerel Seçimler olacak, biz bu görevde oluruz, ya da olmayız ancak ardımızda Avrupa Kupalarına kalma başarısı göstermiş bir takım bırakmak istiyoruz

Beykoz Belediyespor Teknik-İdari Kadro ve sporcularının Başkan Salim Öztürk ile buluşmalarında bir konuşma da Takım Antrenörü Mesut Ilgın’dan geldi. Ilgın, ” Geçen sezon beklenen yerde tamamlayamadık. Bunun öz eleştirisini kendi aramızda yaptık. Erken gelen ilk mağlubiyet ve yaşadığımız sakatlılar konsantremizi bozmuştu. Bu sezon güçlenen kadromuz ile çok farklı geçecek ” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Kaptanı Okan Yalçıner ise yeni sezon çalışmalarının güzel başladığını söylerken, kadroya dahil edilen yeni isimler ile güçlendiklerini de hatırlatırken, başarılı bir sezon geçirme beklentisinde olduklarını söyledi. Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Menajeri Cengiz Hatırnaz, Takım Antrenörlerinden Akın Yenigün, Hentbol Şubesi Sorumlusu Ali Esat Yaşar ile bazı oyuncular da toplantıda görüş ve düşüncelerini aktardılar.