İstanbul Mahalli Voleybol Liglerinde Beykoz İlçemizi Temsil eden Kulüplerimizden olan Beykoz Belediyespor, İstanbul Minik Kızlar Voleybol Takımı ile gurur yaşamakta.

Zübeyde Öztürk-Eray Gülsün İkilisinin yönetiminde maçlarına çıkan Yeşil-Mavili ekip haftayı Dev Ataşehir SK karşısında aldığı 2-1’lik galibiyet ile tamamlarken, galibiyet sevincinde verilen “ Asker Selamı ” ile Vatani görevini yapan Takım Baş Antrenörü Aykut Aydın’a jest yapma düşüncesi hakimdi.

Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonunda oynanan Karşılaşmada Beykoz Belediyespor Takımı şu isimlerden oluşmakta idi ; Gamze Öner-Sude Kılıç-Azra Aydemir-Duru Köksal-Nehlisu Bayrak-Ceylin Eskiçırak-Dilşah Zümra Durmuş-Cemre Kasaroğlu ve Ceren Dönmez.

Dev Ataşehir SK gerçekleşen Oldukça heyecan ve çekişmeye sahne olan mücadelenin setleri ise ( 25-22 )-( 16-25 )-( 16-14 ) tamamlanırken maç sonunda skor tabelasında 2-1’lik skor Beykoz Belediyespor’un Minik Voleybolcularının Yarı Finale çıktığı anlamı taşımakta idi. Boğaziçi Ekibinin Yarı Finaldeki rakibi ise Akademi İstanbul SK-Eczacıbaşı maçının galibi olacak.