BEYKOZ BELEDİYESPOR’DAN ” HENTBOL GÜNLERİ ” BAŞLADI

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü tarafından 2018-19 Eğitim-Öğretim Döneninde ilçe genelindeki Okullarda düzenlenecek olan ” Hentbol Günleri ” Halide Edip İlkokulundan başladı.

Beykoz Belediyespor Hentol Takım Antrenörü Mesut Ilgın ve Hentbol Takımının bazı sporcularının katıldığı etkinlik gayet nezih bir ortamda geçti.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Kaptanı Okan Yalçıner, Takımın Milli Oyuncularından Ozan Erdoğan, Takım Kalecisi Eduard Maksutov ve Brezilyalı Oyuncusu David Cleryston’un sporcular olarak hazır bulunduğu etkinlikte bir diğer isim ise Kulüp Müdürü Yaşar Kesici idi.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü Mesut Ilgın etkinliğin ardından yaptığı açıklamada, ” Beykoz İlçesi genelinde birçok okulda Hentbol Takımları kurulmuş durumda. Bu hem ilçe sporu için hem de bizim Kulüp altyapı takımlarımız açısından çok olumlu bir gelişme. Gerçekten de hem bizlerin hem de öğrencilerin keyif aldığı bir program oldu. İleriki haftalarda değişik okullara ziyaretlerimiz devam edecek. ” diye konuştu.