BEYKOZ’UN MİLLİ ANTRENÖRÜ OSMAN GÜNAÇTI, ” YENİ YILDIZLARI ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN HAZIRIZ “

Beykoz Belediyespor ve Kanlıcaspor Tekvando Takımlarının Antrenörlüğünü üstlenen Osman Günaçtı Hocageleceğe dönük yine olumlu mesajlar vermeyi ihmal etmedi.

ER-HA BEYKOZ’a özel açıklamalarda bulunan Günaçtı Hoca son yıllarda Beykoz İlçesinde Tekvando Sporuna ilginin artmaya başladığına dikkatleri çekerken, ” Geriye baktığımızda bireysel bazda birçok başarılı sonuçlara imza atıldığı , Milli sporcuların çıkmaya başladığını görmek bizlere gurur vermekte. Beykoz Belediyespor Kulübü olarak Kanlıca Spor Kulbü ile güzel bir işbirliği içerisinde olduk. Onlarında tesislerinin tamamlanması ile birlikte yaşayacakları atılım sürecine bizler de yetişen sporcular ile katkıda bulunma düşüncesindeyiz ” şeklinde konuştu.

” Beykoz Belediyespor Kulübü Tekvando Şubesi olarak, ne zaman, hangi sözü vermiş isek bunu gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Bünyemizden Milli ve de Avrupa’da müsabakalarda, Uluslara Arası Turnuvalarda  derece yapan isimler çıkmaya devam ediyor. Şu anda Avrupa Ümitler Şampiyonasına katılacak Milli Takımızda Berranur Çiftçi bulunmakta. Uzun vadeli hedefimiz Milli Sporcu Sayımızı arttırmak olacak. ” şeklinde konuşan Osman Günaçtı açıklamalarının devamında,

” Şu anda Yaz Dönemi antrenmanlarımız devam etmekte, gelen her başarılı sonuç ve alınan madalyalar alttan gelen sporcularımız için de büyük bir motivasyon kaynağı olmakta. Beykoz Belediyespor olarak ailelerden özel bir ricamız olacak – Gelin çocuklarınızı mutlak surette bir spor dalı ile buluşturun – bunun Tekvando sporu olması da bizlerin gönlünden geçen tercih. Her yeni jenerasyondan mutlak surette bir Türkiye Şampiyonu çıkarmak istiyoruz. Bu düşüncemizin yıllardır olumlu yansımalarını almak da bizlere daha da bir şevk ve heyecan katmakta ” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Kulübünün Tekvando Antrenmanları Her Cumartesi-Pazar Günleri Saat 12.30 / 15.30 arasında Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda deavm etmekte. Öte yandan Müsabık sporcuların özel antrenmanlarının günü ise her Çarşamba Saat 18.00 / 20 arası gerçekleşmekte.