Beykoz Belediyespor Tekvando Takımı başarılarına yeni halkalar ilave etmeye devam ediyor. Osman Günaçtı gibi Milli bir Antrenör nezaretinde antrenmanlara çıkan ve çeşitli kategorilerde turnuva ve şampiyonalara katılım sağlayan sporcularımızdan son başarı haberi Seyyide Şeyma Uzun ile geldi.

Milli Takıma Katılma Kotasının alınacağı Türkiye Büyük Bayanlar  Tekvando Şampiyonasında 62 Kiloda  Büyük Bayanlarda tatamiye çıkan Beykoz Belediyespor Taekwondo Takımı Sporcularından Seyyide Şeyma Uzun başarılı karşılaşmaları ile dikkatleri fazlası ile çekmeyi başardı.

Uzun, müsabakalarının ardından Milli Takım için Kota almaya hak kazanırken Beykoz Belediyespor’a bir başarılı haber daha iletmiş oldu.

Bu sevinçli haberin ardından görüşlerini paylaşan Milli Takım ve Beykoz Belediyespor Takımı Antrenörü Osman Günaçtı, ” Bu güne kadar her şampiyonadan, turnuvadan sevindirci haberler vermekte idik. Son yıllarda takım sporcularımızın değişik yaş kategorilerinde almış oldukları dereceler kesinlikle tesadüfi değil. Bunun son örneğini Seyyide Şeyma Uzun ile yaşadık. Milli Takım için almış olduğu kota hem kendisi hem de bizler için bir övünç vesilesi oldu. İnşallah bu başarısını daha büyük başarılar ile taçlandıracaktır. Ben her zaman bizlerin yanında olan desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek’e, Kulüp Başkanımız Salim Öztürk’e teşekkürlerimizi iletmek isterim ” şeklinde konuştu.