Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligindek temsilcimiz olan Beykoz Belediyespor Takımı 27-31 Ağustos Tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen dörtlü turnuvada şampiyon oldu. Türkiye Hentbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği ve Karşıyaka Belediyesi işbirliği ile eski hentbol antrenörü Melih Dülgerkaraoğlanoğlu anısına düzenlenecek turnuva için İzmir’de olan Yeşil-Mavili ekip 3 maçını da kazanarak Turnuvamım şampiyonluk ipini göğüsleyen taraf oldu.

Karşıyaka Belediyesinin,  2017 yılının Kasım ayında, Buca Serdar Yereli Spor Salonu’nda Vefaspor ile Mersinli Endüstri Meslek Lisesi arasında oynanan maçın ardından kalp krizi geçiren ve hayata döndürülemeyen hentbol antrenörü Melih Dülgerkaraoğlanoğlu anısına düzenlediği turnuva düzenleyeceği turnuva 4 ekip için de lig öncesi iyi bir hazırlık-kendini tartma anlamı da taşıdı


1912 Zühtü Işıl Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvada Beykoz Belediyespor dışında, Antalyaspor, Adıyaman Belediye, ve Karşıyaka Belediyespor mücadele etti. 27-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşen turnuva sonunda dereceye giren takımlara Türkiye Hentbol Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Taner Çetindere tarafından kupa ve anı madalyası takdim edildi.

Beykoz Belediyespor İzmir’deki Turnuvada 14 Yaşındaki iki genç oyuncusunu da maçlara çıkardı. Umuthan ve Metehan yılların deneyimli abileri ile maça çıkarken abilerinin den de büyük moral desteği gördüler.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Turnuva maçlarında şu skorlara imza attı…

29 Ağustos 2018 Çarşamba
Adıyaman Belediye – Beykoz Belediyespor : 29-31
30 Ağustos 2018 Perşembe
Beykoz Belediyespor – Antalya Belediyespor : 25-22
31 Ağustos 2018 Cuma
Beykoz Belediyespor – Karşıyaka Belediyespor :  40-34